×

Kolonie dla dzieci

Kolonie letnie dla dzieci zapamiętywane są przez nie jako niezwykła przygoda. Całodzienne wylegiwanie się na piaszczystej plaży połączone z morskimi kąpielami czy aktywny wypoczynek podczas jazdy konnej albo szkolenia umiejętności piłkarskich? To już zależy od preferencji dzieci. Ośrodek Wypoczynkowy Awilla Ustka otwarty jest na kompleksową organizację kolonii letnich i obozów. Sprawimy, że wypoczywające u nas dzieci z pewnością szybko nie zapomną wyjazdu nad polskie morze. Przepyszne domowe jedzenie, dodatkowe atrakcje dla dzieci i świetna lokalizacja tuż obok sosnowego lasu są jednymi z wielu zalet naszego ośrodka.

Ośrodek Wypoczynkowy Awilla Ustka jest w pełni ogrodzony, posiada wewnętrzny i zewnętrzny monitoring. Na miejscu jest sala dyskotekowo – telewizyjna, plac zabaw, boisko do siatkówki i miniboisko do piłki nożnej. Dzieci mają możliwość bezpłatnego korzystania z rzutek, stołu do ping ponga i piłkarzyków. Dojście na plażę deptakiem przez las zajmuje zaledwie ok. 10 minut. Na terenie obiektu jest dostępny bezprzewodowy internet. Istnieje możliwość bezpłatnego zorganizowania dyskoteki dla dzieci.

Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia oraz zaświadczenia wymagane do organizacji pobytów.

Dla dzieci przeznaczonych mamy 20 pokoi 2-, 3-, 4-, 5- oraz 6-osobowych w murowanym budynku (nie jest to pawilon) na pierwszym piętrze. W cenę wliczone jest zawsze, oprócz noclegu, pełne wyżywienie, składające się z 4. posiłków: śniadania w formie bufetu szwedzkiego, dwudaniowego obiadu, podwieczorku (podawanego do obiadu) oraz kolacji w formie bufetu szwedzkiego.

Pokoje dla kadry znajdują się na parterze budynku i wyposażone są w telewizory, lodówki, czajniki oraz ręczniki kąpielowe (mały i duży). Kadra otrzymuje dodatkowy komplet kluczy do pokoi dzieci.

*Wszystkie świadczenia zawarte w pakiecie stanowią integralną całość i nie ma możliwości dokonania ich osobnej wyceny. Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia zawartego w pakiecie nie powoduje zwrotu pieniędzy.

USTKA, KOLONIE DLA DZIECI NAD MORZEM, KOLONIE NAD MORZEM, OBOZY MŁODZIEŻOWE, OBOZY DLA DZIECI, OŚRODEK WYPOCZYNKOWY USTKA, AWILLA USTKA, OŚRODEK WYPOCZYNKOWY AWILLA USTKA, USTKA DOMOWE JEDZENIE, USTKA RESTAURACJE, USTKA PIZZA

Szczegóły

śniadanie w formie bufetu szwedzkiego

dwudaniowy obiad

podwieczorek

kolacja w formie bufetu szwedzkiego

w pokojach kadry: tv, lodówki, czajniki, ręczniki kąpielowe (duży i mały)

dla kadry dodatkowy komplet kluczy do pokoi dzieci

opieka kwalifikowanej pielęgniarki

opieka ratownika wodnego

sala dyskotekowo - telewizyjna

boisko do siatkówki, miniboisko do piłki nożnej

stół do ping ponga, piłkarzyki, rzutki

bezprzewodowy internet

suchy prowiant na drogę powrotną (dodatkowo płatne)

cena za osobę od 75,00PLN