×

Wczasy seniorów

Wczasy seniorów zorganizowane w naszym ośrodku wypoczynkowym z pewnością zapadną w pamięć jego uczestnikom. Położenie tuż obok sosnowego lasu w spokojnej okolicy pozwala na pełen relaks i odpoczynek na łonie natury. Ośrodek wypoczynkowy znajduje się zaledwie ok. 500 m. od morza, natomiast przez las biegnie wiele utwardzonych ścieżek, dzięki którym zażywać można jodu podczas krótszych i dłuższych spacerów.

Ośrodek Wypoczynkowy Awilla jest w pełni ogrodzony, posiadamy wewnętrzny i zewnętrzny monitoring. Na miejscu jest miejsce do biesiadowania i grillowania, sala taneczna oraz telewizyjna. Nasi wczasowicze mają możliwość bezpłatnego użytkowania rzutek, piłkarzyków i stołu do ping ponga. Dojście na plażę deptakiem przez las zajmuje zaledwie ok. 10 minut. Na terenie obiektu jest bezpłatny bezprzewodowy internet.

Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia oraz zaświadczenia wymagane do organizacji pobytów.

Dla wczasowiczów mamy przeznaczone pokoje w murowanym budynku (nie jest to pawilon). W cenę wliczone jest zawsze, oprócz noclegu, pełne wyżywienie, składające się z 3. posiłków: śniadania w formie bufetu szwedzkiego, dwudaniowego obiadu oraz kolacji w formie bufetu szwedzkiego. Istnieje możliwość organizacji wieczorka tanecznego, Wielkiego Grillowania z Szefem Kuchni oraz biesiady z płonącym udźcem. Seniorzy powitani zostaną lampką szampana oraz żaglem z łososia w formie przystawki. Jedzenie jest domowe, świeże oraz odpowiednio zbilansowane.

*Wszystkie świadczenia zawarte w pakiecie stanowią integralną całość i nie ma możliwości dokonania ich osobnej wyceny. Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia zawartego w pakiecie nie powoduje zwrotu pieniędzy.

Ustka, wczasy seniorów, wczasy dla seniorów, wczasy seniorów nad morzem, wczasy dla seniorów nad morzem, pobyty seniorów, pobyty seniorów nad morzem, Ośrodek Wypoczynkowy Ustka, Awilla Ustka, Ośrodek Wypoczynkowy Awilla Ustka, Ustka domowe jedzenie, Ustka restauracje, Ustka pizza.

Szczegóły

powitanie lampką szampana i przystawką

śniadanie w formie bufetu szwedzkiego

dwudaniowy obiad

kolacja w formie bufetu szwedzkiego

wieczorek taneczny

Wielkie Grillowanie z Szefem Kuchni

miejsce do biesiadowania i grillowania

stół do ping ponga, piłkarzyki, rzutki

bezprzewodowy internet

biesiada z płonącym udźcem (dodatkowo płatne)

cena za osobę od 75,00PLN