×

Zielone szkoły

Zielone szkoły pozwalają uczniom oderwać się od codziennej rzeczywistości. Warto spędzić czas na łonie natury w trakcie ostatnich dni mijającego roku szkolnego. Atrakcje naszego ośrodka, samej Ustki i okolicy zapewnią dzieciom rozrywkę i edukację (np. bunkry Blücheraskansen w Klukach). Przepyszne domowe jedzenie, atrakcje dla dzieci i świetna lokalizacja tuż obok sosnowego lasu są jednymi z wielu zalet naszego ośrodka.

Ośrodek Wypoczynkowy Awilla Ustka jest w pełni ogrodzony, posiada wewnętrzny i zewnętrzny monitoring. Na miejscu jest sala dyskotekowo – telewizyjna, plac zabaw, boisko do siatkówki i miniboisko do piłki nożnej. Dzieci mają możliwość bezpłatnego korzystania z rzutek, stołu do ping ponga i piłkarzyków. Dojście na plażę deptakiem przez las zajmuje zaledwie ok. 10 minut. Na terenie obiektu jest dostępny bezprzewodowy internet. Istnieje możliwość bezpłatnego zorganizowania dyskoteki dla dzieci.

Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia oraz zaświadczenia wymagane do organizacji pobytów.

Dla dzieci przeznaczonych mamy 20 pokoi 2-, 3-, 4-, 5- oraz 6-osobowych w murowanym budynku (nie jest to pawilon) na pierwszym piętrze. W cenę wliczone jest zawsze, oprócz noclegu, pełne wyżywienie, składające się z 4. posiłków: śniadania w formie bufetu szwedzkiego, dwudaniowego obiadu, podwieczorku (podawanego do obiadu) oraz kolacji w formie bufetu szwedzkiego.

Pokoje dla nauczycieli znajdują się na parterze budynku i wyposażone są w telewizory, lodówki, czajniki oraz ręczniki kąpielowe (mały i duży). Kadra otrzymuje dodatkowy komplet kluczy do pokoi dzieci. Każda osoba kadry może przyjechać z jedną osobą towarzyszącą (za niewielką odpłatnością). Do dyspozycji nauczycieli jest stolik kawowy. Na życzenie gwarantujemy również nocną opiekę pedagogiczną.

*Wszystkie świadczenia zawarte w pakiecie stanowią integralną całość i nie ma możliwości dokonania ich osobnej wyceny. Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia zawartego w pakiecie nie powoduje zwrotu pieniędzy.

USTKA, ZIELONE SZKOŁY DLA DZIECI NAD MORZEM, ZIELONE SZKOŁY NAD MORZEM, WYCIECZKI MŁODZIEŻOWE, WYCIECZKI DLA DZIECI, OŚRODEK WYPOCZYNKOWY USTKA, AWILLA USTKA, OŚRODEK WYPOCZYNKOWY AWILLA USTKA, USTKA DOMOWE JEDZENIE, USTKA RESTAURACJE, USTKA PIZZA

Szczegóły

śniadanie w formie bufetu szwedzkiego

dwudaniowy obiad

kolacja w formie bufetu szwedzkiego

w pokojach kadry: tv, lodówki, czajniki, ręczniki kąpielowe (duży i mały)

sala dyskotekowo - telewizyjna

boisko do siatkówki, miniboisko do piłki nożnej

stół do ping ponga, piłkarzyki, rzutki

bezprzewodowy internet

osoba towarzysząca dla każdej osoby z kadry (za niewielką opłatą)

suchy prowiant na drogę powrotną (dodatkowo płatne)

cena za osobę od 68,00PLN