OFERTA
BIZNESOWA

Dla naszych Gości biznesowych przygotowaliśmy zaplecze konferencyjno - szkoleniowe. Zapewniamy komfortowe warunki do pracy i nauki.
Dzięki temu zorganizowanie konferencji nie jest trudne i skomplikowane.
Zapraszamy!

Restauracja Awilla

Idealne miejsce na formalne i mniej formalne spotkanie biznesowe lub negocjacje z kontrahentami. Nasi kelnerzy i kucharze sprostają każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu i przygotują przerwy kawowe, catering, lunch, kolacje lub małe bankiety. Na terenie naszego obiektu posiadamy również miejsce na ognisko - doskonały pomysł na integrację.

Sala konferencyjno - szkoleniowa

Dobrze wyposażona sala dla maksymalnie 30 osób w skład której wchodzi projektor, nagłośnienie, możliwość wyposażenia sali w mikrofon, zaciemnienie, flipchart, dostęp do Internetu oraz usługi ksero dostępne w recepcji.
Istnieje możliwość 3 konfiguracji sali:
Kinowa
Szkolna
Podkowa

Pokoje

Przytulne pokoje zapewnią odpoczynek i regenerację, by na następny dzień znów wrócić do pełni sił do pracy.
Zapewniamy znakomite warunki na wymarzony wypoczynek w otoczeniu malowniczej natury.

Salka fitness

Z dodatkowych udogodnień dla naszych gości przygotowaliśmy salkę fitness z atlasem. Po całym dniu stresów to idealne miejsce żeby rozładować negatywne emocje.

Sauna sucha

Niewielkie, drewniane pomieszczenie stworzone w naszym obiekcie z myślą o gościach biznesowych, którzy po pracy znajdą chwilę na relaks dla siebie.
W saunie fińskiej spodziewajmy się ekstremalnego gorąca oraz bardzo niskiej wilgotności na poziomie od 5 do 15 procent.

BALIA OGRODOWA

Balia zewnętrzna z hydromasażem i koloroterapią

Sauna japońska, która jest umiejscowiona przy skraju lasu, aby poczuć się jeszcze bliżej natury rozgrzeje i rozluźni spięte mięśnie, a koloroterapia wprawi w pozytywny nastrój.