[OBIEKT]

POTWIERDZENIE REZERWACJI [NRREZ]

Szanowni Państwo
Dziękujemy za wybranie naszego obiektu
Z przyjemnością potwierdzamy następującą rezerwację :

Data rezerwacji : [DATA]
Gość : [GOSC]

Data przyjazdu : [DATAOD] Data wyjazdu : [DATADO]
Ilość noclegów : [ILOSCDNI] Pakiet /Cennik :
Typ pokoju : [STANDARD] Ilość osób : [ILOSCDOROSLYCH]
Cena : [CENA] Ilość dzieci : [DZIECIMLODSZE]
Wartośc zadatku : [PRZEDPLATA] Płatne w ciągu : 3 dni
Do zapłaty : [WYMAGWPLATA] Płatna po przyjeżdzie

Dane do przelewu :
M Bank
PL 84 1140 2004 0000 3502 7608 5923

Ważne! Wystawiamy faktury VAT. Jeśli życzą sobie Państwo fakturę konieczne jest poinformowanie o tym wcześniej, przy dokonywaniu rezerwacji. Z uwagi na obowiązujące od 1.01.2020 r. przepisy prawa wystawienie faktury do paragonu na którym nie ma podanego numeru NIP nabywcy nie jest możliwe

Niezbędne informacje:

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatkui w wysokości 40% wartości rezerwacji na konto bankowe. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji Gościa oraz w przypadku zamknięcia obiektu przez Właściciela sytuacjach nadzwyczajnych (epidemia, kataklizm).

Płatności należy dokonać do 3 dni od momentu dokonania wstępnej rezerwacji lub w innym terminie uzgodnionym wcześniej z wynajmującym pokój.

Brak wpłaty zaliczki w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.

Pozostałą należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu gotówką lub kartą.

Wpłata zaliczki i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza oraz regulaminie ośrodka przez osobę dokonującą rezerwacji.
Nie wykorzystanie całości pobytu przez gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji , nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.

Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15:00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.

Prośbę przedłużenia doby hotelowej Gość powinien zgłosić w Recepcji do godziny 10:00. Hotel może nie uwzględnić życzenia przedłużenia pobytu w przypadku wykorzystania wszystkich miejsc noclegowych lub w przypadku Gości nie przestrzegających obowiązującego Regulaminu.

Przebywanie Gościa w pokoju po godzinie 11.00 jest traktowane jako przedłużenie pobytu i podlega opłacie
za dodatkową dobę według aktualnego cennika.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Awilla moich danych osobowych w ramach prowadzonej działalności (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych obowiązującą od 25 maja 2018r.). W celu realizacji przesłanej korespondencji zostałem poinformowany/a, iż tak wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.
„Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez Ośrodek Awilla ul. Niemcewicza 33 w Przewłoce zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych obowiązującą od 25 maja 2018 roku.

Z wyrazami szacynku
[RECEPCJONISTA]

W związku z pandemią Covid-19, forma serwowania posiłków i możliwość korzystania z poszczególnych usług zależy od aktualnych wytycznych Ministerstwa Rozwoju i GIS. Dokonując rezerwacji Gość akceptuje, że niektóre usługi i udogodnienia mogą być niedostępne lub ograniczone.